Про нас

Altair – сучасний інтернет провайдер та провайдер програмної послуги у м. Кривий Ріг. Ми можемо пишатися тим, що є одними з перших провайдерів кабельного телебачення та Інтернету в місті Кривий Ріг. З моменту нашого заснування в 2004 році ми стали відомими своєю надійністю та якістю послуг, що дозволило нам зарекомендувати себе як провідного оператора зв'язку на ринку телекомунікацій.

Ми пишаємося нашим досвідом та знаннями, які здобули за цей час, та завжди прагнемо підтримувати наші послуги на високому рівні. Наші клієнти можуть цілодобово насолоджуватись рейтинговими телеканалами та швидким і якісним Інтернетом. Ми зосереджені на забезпеченні найвищої якості послуг, тому у своїй роботі використовуємо сучасні оптоволоконні кабельні технології для забезпечення надійного та стабільного зв'язку.

До переліку наших послуг також входить організація мереж передавання даних для корпоративних клієнтів. Наша команда кваліфікованих фахівців готова допомогти у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних з телекомунікаційними послугами.